Ota yhteyttä

Useimmiten kysyttyihin kysymyksiin löydät vastaukset täältä.

Täällä voit tilata uutiskirjeemme, ja pysyt ajan tasalla.

Tiedustelut koulupäiviin liittyen

Koulupäiviin ilmoittautumista tai verkkokauppaa koskevat asiat kauppa@kivaarikoulu.fi

Vastuukouluttaja Eija Olkkonen (Etelä)
etela@haulikkokoulu.fi

Vastuukouluttaja Ville Hirvonen (Etelä)
050-381 6800
ville@haulikkokoulu.fi

Vastuukouluttaja Kai Hämäläinen (Rannikko)
rannikko@haulikkokoulu.fi

Vastuukouluttaja Tapio Kemppainen (Pohjoinen)
pohjoinen@haulikkokoulu.fi

Vastuukouluttaja Vellu Lipponen (Karjala)
karjala@haulikkokoulu.fi

Vastuukouluttaja Markku Vehmas (Kiväärikoulu)
markku@kivaarikoulu.fi

Media Marianna Saren
media@kivaarikoulu.fi

Kuippanan elämyspalvelut Oy

Y-tunnus 2909465-3